Mobiliųjų telefonų supirkimas
Naudinga informacija
Atgal

Kompiuterių remontas: paslaugos fiziniams ir juridiniams asmenims

Priežiūra
Kompiuterių remontas: paslaugos fiziniams ir juridiniams asmenims Windows ir Mac kompiuteriu remontas

Kompiuterių remontas


Mobili šalis – tai 2011 metais įkurta įmonė, teikianti kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir planšečių remonto paslaugas. Kompiuterių remontas ir kitos paslaugos teikiamos ne tik fiziniams asmenims, bet taip pat ir įmonėms: jei remontuojamas didesnis kiekis įrenginių, visuomet siūlomos patrauklios nuolaidos. Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, todėl visada galima tikėtis paties geriausio rezultato. UAB „Mobili šalis“ užtikrina, kad visi reikalingi darbai bus atliekami greitai ir kokybiški, todėl galite būti visiškai ramūs, kad rezultatu neteks nusivilti.

Platus teikiamų paslaugų spektras

„Mobili šalis“ siūlo itin platų teikiamų paslaugų spektrą: siūlomas įvairių  mobiliųjų telefonų (taip pat ir iPhone) remontas, telefonų ekranų keitimas, telefonų programinės įrangos naujinimas, navigacijos diegimas ir naujinimas, nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas, planšečių remontas, ir t.t. Remontuojami šių gamintojų kompiuteriai: „Acer“, „Asus“, „Apple“, „Dell“, „HP“, „Lenovo“, „Compaq“, „MSI“, „Sony“ ir „Toshiba“. Darbuotojų komanda teikia profesionalią konsultaciją sugedus telefonui, kompiuteriui ar planšetei, rūpinasi, kad gedimai būtų nustatomi kiek įmanoma greičiau ir tiksliau, ir tuomet imasi reikalingų darbų atlikimo.

kompiuteriu remontas

Nešiojamų kompiuterių remontas

Taisome nešiojamus kompiuterius: Apple Macbook kompiuterius, Windows kompiuterius, Google Chromebook kompiuterius ir kitus. Dirbame operatyviai, darbams suteikiame garantiją.

Nešiojamų kompiuterių remontas

Atliktiems darbams teikiama garantija

„Mobili šalis“ rūpinasi, kad visi darbai būtų atliekami kokybiškai, todėl tam yra skiriamas ypatingas dėmesys. Kompiuteriu ar telefonu vartotojai yra pratę naudotis kasdien, todėl stengiamasi, kad darbai būtų atliekami kiek įmanoma greičiau, ir klientams netektų laukti. Atliktiems darbams yra teikiama 30 dienų garantija, todėl šiuo laikotarpiu pastebėjus identišką problemą nereikės mokėti pakartotinai. Sugedusiems įrenginiams yra atliekama diagnostika ir numatoma, kiek gali kainuoti remontas, todėl klientai gali rinktis, ar verta pasinaudoti būtent šios bendrovės paslaugomis.

Klientų pasitikėjimą pelniusi kompanija

Renkantis kompiuterių taisyklą visuomet tikimasi, kad pasirinkta bendrovė užtikrins geriausią teikiamų paslaugų kokybę. Būtent todėl neretai dėmesys krypsta į tai, kaip tam tikrų kompanijų darbą vertina klientai: „Mobili šalis“ – tai kompanija, kuri yra užsitarnavusi tikrai palankią reputaciją, ir didžioji dalis klientų esant poreikiui šią bendrovę renkasi dar kartą. Taigi, jei bus reikalingas telefonų, planšečių ar kompiuterių remontas, kreipkitės į šios kompanijos specialistus.

Kitos paslaugos: telefonų remontas | planšetinių kompiuterių remontas

Sekite Remonto Eigą