KOMPIUTERIŲ REMONTAS KLAIPĖDOJE

Užstrigo ar sugedo kompiuteris? Nežinote kokių priemonių imtis? Mūsų ekranokeitimas.lt komanda Klaipėdoje pasirūpins Jūsų nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio remontu. Mūsų taisyklos specialistai Klaipėdoje užsiima kompiuterių remontu jau ilgą laiką, todėl yra susipažinę su daugeliu įrenginių, tad turi patirties kiekviename aspekte ir jie gali sutaisyti net ir sunkius gedimus.  Mes kuo skubiau pasistengsime nustatyti Jūsų gedimą ir sutvarkyti Jūsų stacionarų ar nešiojamąjį kompiuterį. Diagnozavę gedimą ar problemą surasime reikiamas detales, jas užsakysime ir pilnai sutvarkysime. Specializuojamės visuose kompiuterių prekiniuose ženkluose – Apple, Dell, Acer ir kt.

MobiliSalis.lt komanda Jums suteiks profesionalią pagalbą ir aptarnavimą sugedus Jūsų kompiuteriui. Suprantame – jog tai viena pagrindinių priemonių, kurią naudojame kasdieną, todėl Jūsų įrenginį tvarkysime kuo skubiau. Sužinoję visą reikiamą informaciją iš Jūsų mes atliksime diagnozę ir pasakysime kainą, kurią reikės mokėti už remontą. Užsakome kokybiškas dalis ir naudojame profesionalias priemones, tad Jūsų įrenginys išliks toks pat kokybiškas kaip ir prieš remontą ir bet koks gedimas atsidūręs mūsų kompiuterių remonto Klaipėdoje specialistų rankose bus sutvarkytas. Taip pat suteiksime 30 dienų garantiją Jūsų sutvarkytam įrenginiui.

Mūsų komanda Klaipėdoje – profesionalai užsiimantys įvairių elektronikos įrenginių remontu jau ilgą laiką. Jie taupydami Jūsų laiką kuo efektyviau diagnozuos problemą ir atliks remontą. Remonto kainą sužinosite prieš atiduodant įrenginį – nebus jokių papildomų mokesčių po to, nebent įrenginys turės papildomų pažeidimų. Atvykę į mūsų taisyklą būsite šiltai priimti ir gausite visa reikiamą informaciją apie reikiamą tvarkymą ir kainą. Jeigu norite pasitikrinti kainą prieš atvykstant tai galite padaryti mūsų puslapyje, taip pat galite užsakyti ir remontą internetu. Užsakykite kompiuterio remontą ir Jūsų įrenginys bus kaip naujas per nedidelį laiko tarpą!

KOMPIUTERIŲ TAISYKLA

Remontuojame šiuos kompiuterius

 

  • Acer kompiuterių remontas;
  • Asus kompiuterių remontas;
  • Apple kompiuterių remontas;
  • Dell kompiuterių remontas;
  • HP kompiuterių remontas;
  • Lenovo kompiuterių remontas;
  • Compaq kompiuterių remontas;
  • MSI kompiuterių remontas;
  • Sony kompiuterių remontas;
  • Toshiba kompiuterių remontas

 

Susisiekite su mumis

Tel. nr.: +370 (650) 22 288

El. Paštas: info@mobilisalis.lt

KITOS PASLAUGOS
Telefonų remontas
Planšečių remontas
Very fast and high quality repaired phone. Great service :)


Regina Joneikyte
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas