Mobiliųjų telefonų supirkimas
Remonto paslaugos

Patyrę specialistai padės visais remonto klausimais greitai ir patikimai

Net ir geriausiai įvertintų gamintojų telefonams kartais yra reikalingas remontas, todėl tenka kreiptis į patyrusius specialistus. UAB „Mobili šalis“ – tai nuo 2011 metų veikianti kompanija, kuri teikia ne tik telefonų,bet taip pat ir planšečių ir kompiuterių remonto paslaugas. Ilgametę darbo patirtį sukaupę meistrai įrenginių gedimus gali nustatyti greitai ir tiksliai, todėl netrukus bus imamasi gedimų pašalinimo. „Mobili šalis“ telefonų taisykla paslaugas teikia ne tik fiziniams, bet taip pat ir juridiniams asmenims: jei tenka remontuoti didesnį kiekį įrenginių, visuomet siūlomos patrauklios nuolaidos.

 

kompiuteriu-remontas

KOMPIUTERIŲ REMONTAS Mūsų mobilisalis.lt komanda Vilniuje ir Klaipėdoje pasirūpins Jūsų nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio remontu. Taisome Macbook, Acer, Microsoft, Dell, HP, MSI, Sony, Lenovo, Asus ir kitų gamintojų kompiuterius. Jeigu jūsų kompiuteris veikia vangiai arba rodo keistas klaidas? Pasinaudokite mūsų aukščiausios klasės kompiuterių remonto paslaugomis, kad sugrąžintumėte savo įrangą į gyvenimą. Turėdami aukštos kvalifikacijos technikų komandą ir didelę patirtį, esame pasiryžę greitai ir efektyviai išspręsti visas su kompiuteriais susijusias problemas.

Sužinoti kainą

PLANŠEČIŲ REMONTAS Neretai pasitaiko planšetinio kompiuterio ekrano skilimų, drėgmės patekimo į planšetę, bei įvairių kitokių gedimų. Mūsų meistrai atliks planšetės remontą ir sutaisys bet kokį gedimą. Mes naudojame pažangius diagnostikos įrankius ir metodus, kad tiksliai nustatytume pagrindines jūsų planšetinio kompiuterio problemų priežastis. Nuo fizinės žalos gedimų iki programinės įrangos gedimų, taisome planšetes kokybiškai ir greitai.

Sužinoti kainą

telefonu-remontas

TELEFONŲ REMONTAS Mūsų komanda Vilniuje ir Klaipėdoje pasirūpins Jūsų telefono remontu. Mes kuo skubiau pasistengsime nustatyti Jūsų gedimą ir sutvarkyti Jūsų telefoną. Taisome iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oneplus, Google Pixel, LG, Motorola ir kitų gamintojų mobiliuosius telefonus. Nesvarbu, ar tai būtų sudužęs ekranas, reikalingas baterijos keitimas, stringa programinė įranga, nebesikrauna telefonas ar reikalingas duomenų perkėlimas, mūsų kvalifikuoti technikai tinkamai ir nepriekaištingai sutvarkys bet kokį gedimą. Naudojame tik aukštos kokybės atsargines dalis, kad užtikrintume aukščiausios kokybės remonto paslaugas.

Sužinoti kainą

Telefonų taisykla Klaipėdoje Sužinok savo telefono remonto kainą

Pasirink taisomo telefono modelį ir pasiūlysime geriausią remonto kainą !

Sekite Remonto Eigą