Mobiliųjų telefonų supirkimas
Naudinga informacija
Atgal

Top 3 patarimai kaip prailginti iPhone baterijos laiką

Priežiūra
Top 3 patarimai kaip prailginti iPhone baterijos laiką

1) Įjunkite akumuliatoriaus taupymo režimą "Low Power Mode", kuris sumažina telefono energijos vartojimą, apribojant vizualinius efektus ir foninę aplikacijų veiklą. Šis režimas įjungiamas per nustatymus: Settings > Battery > Low Power Mode

2) Išjunkite Wi-Fi ir Bluetooth ryšį, kai jais nesinaudojate. Jeigu visada paliekate telefone įjungtas šias funkcijas, telefonas neišvengiamai greičiau išsikraus, kadangi jis nuolatos skanuoja ar netoliese neatsirado naujų Wi-Fi ar Bluetooth įrenginių.

3) Pasitikrinkite, ar tarp jūsų naudojamų programėlių nėra tokių, kurios dėl prastai optimizuoto programinio kodo, tiesiog "vagia" ir eikvoja telefono energiją. Daugiausiai energijos sunaudojančias programas rasite baterijos nustatymuose: Settings > Battery

Taip pat verta paminėti, kad telefono ekranas yra labiausiai akumuliatorių eikvojantis telefono komponentas, todėl nepatartina nuolatos naudoti maksimalų ekrano šviesumą.

Vis dėl to, jeigu jūsų iPhone baterijos gyvybingumas (Battery Health) yra apie 80%, šie patarimai gali turėti mažai įtakos, kadangi tokia baterija jau yra nusidėvėjusi ir ją rekomenduojama keisti nauja. Tokiu atveju kviečiame užsukti į "Mobilios Šalies" remonto servisą, kur mūsų komanda pakeis bet kurio iPhone telefono bateriją nauja vos per kelias valandas!

iPhone remontas
 

Sekite Remonto Eigą