Mobiliųjų telefonų supirkimas
Naudinga informacija
Atgal

Apple iPhone 11 sudužusio ekrano keitimo procesas

Priežiūra
Apple iPhone 11 sudužusio ekrano keitimo procesas iPhone 11 sudužusio ekrano keitimo procesas
Jei jums skilo telefono ekranas, nustojo veikti lietimui jautrus stikliukas arba dingo ekrano vaizdas visai, skaitykite toliau ir sužinokite kaip daromas iPhone ekrano keitimas. Primename kad iPhone ekrano keitimas nėra lengva užduotis, dėl bet kokios telefono pažeidimo rizikos atsakomybę prisiimate tik jūs patys. 
 
Rekomenduojame telefono remontui įsigyti originalų pakaitinį iPhone ekraną, įmones prekiaujančias iPhone dalimis galite rasti Google paieškoje - iPhone dalys. Taip pat rekomenduojame įsitikinti kad jūsų telefonas nėra garantiniame periode, nes bet koks telefono ardymas padarys garantiją nebegaliojančia. Jeigu turite galaiojančia garantiją arba telefono draudimą, dėl remonto kreipkitės į pardavėją ar draudėją.  
 
Telefono remontui bus reikalingi specialūs įrankiai, jie yra specifiniai ir skiriasi kiekvienam skirtingam iPhone modeliui. Kai kurios įmonės prekiauja iPhone dalimis su remontui reikalingais įrankių komplektais, bet juos galite įsigyti ir atskirai. 
 
Prieš pradedant remontą būtina telefoną išjungti, tuomet atsukite apatinius 6.7 mm ilgio pentalobe varštus. Žiūrėti nuotrauką.
 
iPhone 11 varstu atsukimas
 
Tam kad ekrano klijai suminkštėtų reikia pakaitinti kraštus su karšto oro pūstuvu arba buitiniu fenu. Toliau naudodami spaustuką (žiūrėti nuotrauką) pradėkite atidarymo procesą. Eikite aplinkui, kol telefono ekranas pilnai atsidarys. 
 
iphone ekrano atidarymas
 
Kaip pagalbinę priemonę ekrano atidarymui galima naudoti plastikini ploną trikampiuką, kurio pagalba palengvinsite kraštų atskyrimo nuo rėmo procesą. 
 
 
Turėkite omenyje, kad iPhone 11 ekranas atsidaro iš šono (dešiniajame šone yra ekrano jungtys), kaip knyga, būkite atsargūs ir nenuplėškite ekrano ir face ID jungčių. 
 
 
Toliau atsukite baterijos dangtelio varštus. Nesumaišykite varštų jie yra skirtingo dydžio. 
 
 
Atjunkite baterijos maitinimo laidą. 
 
Atsukite ekrano jungčių dangtelio varštus, taip pat nesumaišykite jų, nes jie yra skirtingų dydžių. 
 
Atjunkite visus 3 šleifus ir išimkite seną ekraną. 
 
ekrano ir remo atskyrimas
 
Nuo seno ekrano nuimkite garsiakalbio, face ID ir kameros mikrofono modulį, jis prisuktas 4iais skirtingų dydžių varštais. 
 
garsiakalbis ir face id jungtis
 
Toliau nuo seno ekrano nuimkite metalinę apsauginę plokštė, ji yra prisukta 6iais varštais, šie varštai yra visi vienodo dydžio. 
 
ekrano apsaugine plokste
 
Nuimtus garsiakalbio modulį ir apsauginę plokštę uždėkite ir prisukite varštais ant naujo ekrano ir visą likusį procesą pakartokite atgaliniu būdų. Ekrano užsandarinimui ir vandens nepralaidumui reikėtų naudoti speacialius skaidrius klijus, pavyzdžiui B7000 klijai. 
 
Jei susitvarkėte su šia užduotimi sėkmingai, sveikiname, o jei reikia pagalbos kreipkitės į vieną iš mūsų meistrų, kuris mielai pagelbės, patars ar rekomenduos problemos sprendimą. 
 

Mūsų kontaktai: 

UAB "Mobili šalis"
H. Manto g. 31, Klaipėda 
+3706 50 22288
info@mobilisalis.lt

Sekite Remonto Eigą