Mobiliųjų telefonų supirkimas
Naudinga informacija
Atgal

iPhone SE 2020 apžvalga

Priežiūra
iPhone SE 2020 apžvalga

Apple balandžio 24d. paskelbė išleisianti naujausią iPhone serijos šeimos narį - iPhone SE 2020. Šis telefonas turėtų būti toks pat spartus kaip ir iPhone 11, kadangi naudoja tą patį A13 Bionic procesorių, tačiau už žymiai prieinamesnę kainą.

Lyginant su ankstesne iPhone SE versija (2016m.), naujasis modelis yra 2.4 karto spartesnis už senąjį ir 1.4 karto spartesnis už iPhone 8.

Nors telefone yra tik po vieną galinę (12MP) ir priekinę (7MP) kamerą, pažengęs programinis nuotraukų apdorojimas leis padaryti itin aukštos kokybės nuotraukas, kurios tikrai nenusileis kitiems telefonams, esantiems panašiame kainų ruože. Kamera taip pat palaiko 4K raiškos vaizdo įrašymą.

iPhone SE dizainas primena iPhone 8: rėmelis pagamintas iš aliuminio, galinė nugarėlė - iš stiklo, taip pat grįžo namų mygtukas su Touch ID (piršto antspaudo atpažinimo) funkcija. Ekrano dydis toks pat kaip ir iPhone 8, t.y. 4.7 colio. Norint telefoną padaryti prieinamesne kaina, buvo išimta veido atpažinimo (Face ID) funkcija, tačiau telefonas tapo atsparus vandeniui ir gavo IP67 reitingą.

Dar viena funkcija, kurios nerasite kituose panašios kainos telefonuose, tai - bevielis įkrovimas. Apple iPhone SE 2020 palaiko iki 7.5W galingumo bevielį įkrovimą. Gamintojai tikina, kad pilnai įkrauta baterija gali atlaikyti 13 val. nepertraukiamos vaizdo peržiūros arba 40val. muzikos klausymosi. O baterijai pakrauti iki 50% užtruks tik 30min.


 
Naująjį modelį galima rinktis iš trijų spalvų - baltos, juodos ir raudonos, o vidinę atmintį pasirinktinai nuo 64GB iki 256GB. Šis telefonas yra idealus pasirinkimas tiems, kurie naudojasi 3-5m. senumo Apple telefonu ir seniai svajojo apie atsinaujinimą, tačiau naujieji modeliai buvo per brangūs ar turėjo pernelyg didelį ekraną. iPhone SE 2020 yra ergonomiškas, patogus ir itin spartus telefonas už prieinamą kainą.

Telefonų remontas Klaipėdoje | Naudoti telefonai

Sekite Remonto Eigą