Mobiliujų telefonų taisykla Klaipėdoje

Pažeidėte savo telefoną? Mūsų MobiliSalis.lt komanda Klaipėdoje pasirūpins Jūsų telefono remontu. Mes kuo skubiau pasistengsime nustatyti Jūsų gedimą ir sutvarkyti Jūsų telefoną. Nesvarbu koks Jūsų telefono modelis – jeigu bus galimybė gauti detales tvarkymui – mes suremontuosime Jūsų įrenginį. Mūsų taisyklos specialistai Klaipėdoje užsiima telefonų remontu jau ilgą laiką, todėl yra susipažinę su daugeliu telefonų modelių, tad turi patirties kiekviename telefono taisymo aspekte ir jie gali susitvarkyti net ir su sunkiausiais gedimais. Sudaužytas ar kitaip pažeistas telefonas mums nėra problema. Mes specializuojamės visų prekinių ženklų telefonų remontu.

MobiliSalis.lt komanda visada pasiruošusi Jums suteikti profesionalią pagalbą ir aptarnavimą nutikus bet kokiam telefono gedimui. Tiesiog pateikite visa žinomą informaciją apie įrenginio gedimą ir mūsų specialistai atlikę diagnostinį patikrinimą suteiks visą reikiamą informaciją. Užsakome kokybiškas telefono dalis, tad Jūsų mobilusis įrenginys išliks toks pat kokybiškas kaip ir prieš remontą ir bet koks gedimas atsidūręs mūsų telefono remonto Klaipėdoje specialistų rankose bus sutvarkytas. Taip pat suteiksime 30 dienų garantiją Jūsų sutvarkytam įrenginiui.

telefonų taisykla Klaipėda

Mūsų komanda Klaipėdoje – profesionalai užsiimantys telefonų remontu jau ilgą laiką. Jie stengiasi kuo greičiau diagnozuoti problema įrenginyje ir ją pašalinti. Remonto kainą sužinosite prieš atiduodant įrenginį – nebus jokių papildomų mokesčių po to, nebent įrenginys turės papildomų pažeidimų. Atvykę į mūsų taisyklą būsite šiltai priimti ir gausite visa reikiamą informaciją apie reikiamą tvarkymą ir kainą. Jeigu norite pasitikrinti kainą prieš atvykstant tai galite padaryti mūsų puslapyje, taip pat galite užsakyti ir remontą internetu. Užsakykite telefono remontą ir Jūsų telefonas bus kaip naujas per nedidelį laiko tarpą!

Mes atliekame įvairius telefono remonto darbus

  • Telefono ekrano keitimas;
  • Telefono stiklo keitimas;
  • Telefono baterijos keitimas;
  • Telefono atkodavimas, atrišimas, operacinių sistemų perrašymai;
  • Dregmės pažeisto telefono remontas;
  • Telefono garsiakalbio remontas;
  • Garso valdymo mygtukų remontas;
  • Priekinės, galinės kamerų remontas;

Remontuojame šiuos telefonus

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis arba užsisakykite remontą ir mūsų specialistai Klaipėdoje užsiimantys telefonų remontu pasirūpins Jūsų įrenginiu!

Tel.: +370 (650) 22 288

El. Paštas: info@mobilisalis.lt

KITOS PASLAUGOS
Kompiuterių remontas
Planšečių remontas
Wonderfully balanced team. I recommend to everyone, never immediately disappointed with the quality of service, not the price of services.


Darius Mazeika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas