Mobiliųjų telefonų supirkimas
Naudinga informacija
Atgal

Kaip padaryti atsarginę kopiją (backup) iPhone ar iPad?

Priežiūra
Kaip padaryti atsarginę kopiją (backup) iPhone ar iPad?

Jūsų iPhone ar iPad saugo visas nuotraukas, pranešimus, duomenis apie Jūsų sveikatą, dokumentus, priedų nustatymus, kitus nustatymus ir dar daugiau. Jūsų duomenys yra svarbūs, net vertingi, ir turėtų būti laikomi tokiais. Geriausias būdas apsaugoti jūsų duomenis yra susikurti atsarginė kopiją. Apple iPhone arba iPad galite kurti atsargine kopija per iCloud arba tiesiogiai į savo kompiuterį, naudodami iTunes. Prieš atsisiųsdami bet kokį atnaujinimą, visada turėtumėte sukurti atsarginę savo įrenginio kopiją. Taip pat turėtumėte reguliariai tvarkyti savo atsargines kopijas, tuo atveju, jei kažkas atsitiks su iPhone ar iPad (pvz. Pamestumėte ar pavogtu). 

Kas yra atsargine kopija (backup) ? 

iPhone ar iPad atsarginė kopija apima Jūsų įrenginio nustatymus, programų duomenis, pagrindinį ekraną ir programų organizavimą, iMessages ir tekstus, skambučio melodijas, sveikatos duomenis ir HomeKit konfigūracijas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai daromi tik tada, jei dar neturite iPhone, iPad ir Mac įjungtos iCloud nuotraukų bibliotekos.

Galite naudoti iCloud sukurti savo įrenginio atsarginę kopiją arba galite prisijungti prie iTunes savo kompiuteryje. Viskas priklauso nuo Jūsų. Pagrindinis skirtumas yra tas, kur saugomos jūsų atsarginės kopijos. iCloud atsarginės kopijos saugomos debesyje, o iTunes atsarginės kopijos yra saugomos jūsų Mac kompiuteryje ar PC".

Jei atsarginę iPhone ar iPad atsarginę kopiją naudodami iCloud debesyje, galėsite naudotis visomis vietomis naudodami Wi-Fi. Jei atsarginę savo įrenginio kopiją padarėte naudodami iTunes, turite naudoti kompiuterį, kuriame saugomos atsarginės kopijos, kad galėtumėte juos pasiekti.

 

Kaip įjungti automatini atsarginių kopijų (backup) kūrimą iCloud debesyje?

Saugoti atsargine kopiją iCloud debesyje yra puiki idėja. Jei kas nors atsitiks su jūsų telefonui ar planšetiniui kompiuteriui, turėsite atsarginę kopiją, kuria galėsite pasiekti bet kur, naudodamiesi interneto ryšiu.

Tačiau prieš pradėdami kurti atsarginę kopiją debesyje, turite įsitikinti, kad ši funkcija yra įjungta. 

1. Paleiskite Settings aplikaciją.

2. Bakstelėkite Apple ID ekrano viršuje.

3. Spauskite iCloud.

4. Spauskite iCloud Backup.

5. Įjunkite iCloud Backup.

6. Kai atsiras naujas langas, spauskite OK.

iCloud pradės kurti atsaragines kopijas kas 24 valandas, kol iPhone arba iPad bus prijungtas prie Wi-Fi tinklo ir prijungtas prie įkroviklio. Daugeliu atvejų tai įvyks miego metu.

Jei anksčiau niekada nedarėte atsarginės kopijos iCloud , pirmoji atsarginė kopija gali užtrukti. Po to iCloud įkels tik pakeitimus, atliktus po paskutinės atsarginės kopijos. Procesas užtruks daug greičiau.

Kaip padaryti atsarginę kopiją (backup) rankiniu būdu?

Atsarginė kopija turi pasidaryti kartą per 24 valandas kai tik Jūsų iPhone ar iPad yra prijungtas prie Wi-Fi tinklo ir yra prijungtas įkroviklis. Tačiau yra būdas padaryti atsarginę kopiją rankiniu būdu iškart.

1. Paleiskite Settings aplikaciją.

2. Bakstelėkite Apple ID ekrano viršuje.

3. Spauskite iCloud.

4.  Spauskite iCloud Backup.

5. Spauskite Backup Now.

Turėkite omenyje: jei norite sukurti atsarginę kopiją iCloud debesyje, pirmiausia turite turėti Apple ID paskyrą ir prisijungti prie jos. Jei neturite ir nesate tikri, kaip tai padaryti galite sužinoti čia

Kaip įjungti atsarginių kopijų kūrimą, savo kompiuteryje, naudojant iTunes?

Jei nenorite saugoti savo atsarginių kopijų iCloud debesyje, galite saugoti savo kompiuteryje. ( iTunes atsisiųsti galite čia: https://www.apple.com/lt/itunes/ )

1. Prijunkite savo įrenginį prie kompiuterio.

2. Įjunkite iTunes savo kompiuteryje.

3. Spustelėkite Device piktogramą šalia kategorijų meniu kairėje iTunes lango pusėje.

4. Šoninėje įrankių juostoje pasirinkite Summary

5. Pasirinkite This computer žemiau Automatically back up.

6. Spauskite Done.

Sekanti kartą kai prijungsite savo įrenginį prie kompiuterio atsarginė kopija pasidarys automatiškai.

Kaip padaryti atsarginę kopiją rankiniu būdu savo kompiuteryje naudojant iTunes?

1. Prijunkite savo įrenginį prie kompiuterio.

2. Įjunkite iTunes savo kompiuteryje.

3. Spustelėkite Device piktogramą šalia kategorijų meniu kairėje iTunes lango pusėje.

4. Šoninėje įrankių juostoje pasirinkite Summary

5. Pasirinkite Back up now žemiau Manually back up and restore.

6. Spauskite Done.

Sekite Remonto Eigą