IPHONE REMONTAS KLAIPĖDOJE

Galime teigti, jog iPhone įrenginiai yra populiarūs visame pasaulyje, nepaisant to,jog kainos visada yra nemažos. Taip yra ne be priežasties - šie telefonai yra kokybiški,jų operacinė iOS sistema dirba sklandžiai bei ilgą laiką. Tad būkime sąžiningi - didžioji dalis gedimų atsitinka dėl mūsų pačių kaltės - netyčia išmestas telefonas, krovimo lizdo sugadinimas ir kiti gedimai. MobiliSalis.lt komanda pasirūpins, kad jūsų Apple iPhone remontas vyktų sklandžiai bei kruopščiai. 

iPhone remontas

Apple iPhone remontas: dažniausi gedimai

„Apple“ produkcija populiari ne tik Amerikoje, bet taip pat ir Lietuvoje. Šio gamintojo siūlomi įrenginiai garsėja itin aukšta kokybe bei funkcionalumu, tačiau kartais pasitaiko ir šios produkcijos gedimų. Apple iPhone remontas gali būti reikalingas dėl labai įvairių priežasčių: skyla ekranas, programinė įranga ima prasčiau funkcionuoti, tenka pakeisti telefono bateriją, ir t.t.

  • Ekrano keitimas;
  • Drėgmės šalinimas, valymas;
  • Baterijos keitimas;
  • iOS programinės įrangos naujinimas ar perrašymas;
  • Home mygtuko remontas;
  • Įjungimo mygtuko remontas;
  • Galines ir priekinės kameros keitimas;
  • Krovimo lizdo keitimas;
  • Garsiakalbio remontas;
  • Kiti remonto darbai

iPhone remontas Klaipėdoje

IPHONE EKRANO KEITIMAS

Nesuklysime, teigdami, kad dažniausiai Apple iPhone įrenginiuose dažniausiai taisome ekranus. Mūsų komanda atliks greitą, patikimą ir kokybišką ekrano keitimo paslaugą. Be abejo Jums bus suteikta 30 dienų garantija.

iPhone ekrano keitimas

Pažeistas iPhone ekranas – tai viena dažniausių priežasčių, kodėl tenka kreiptis į specialistus. Nors kartais nusprendžiama pataupyti ir ekrano keitimo darbai yra atliekami savarankiškai, tačiau toks pasirinkimas pasiteisina tikrai ne visada. Jei siekiate, kad ekrano keitimo darbai būtų atliekami tikrai kokybiškai, kreipkitės į šias paslaugas teikiančius specialistus. Ekrano keitimo gali nė neprireikti, jei pasirūpinsite tinkama jo apsauga – šiandien turime galimybę rinktis ekraną apsaugančias plėveles ar dėkliukus, kurie padeda sušvelninti smūgius ir apsaugo įrenginius nuo mechaninių pažeidimų.

iPhone ekrano keitimas

Į telefoną patenkusios drėgmės gedimų šalinimas

Nors neretai manoma, kad telefono taisymas bus reikalingas tik tada, jei įrenginys bus panardintas į vandenį, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Apple iPhone remontas neretai atliekamas ir tuomet, jei į prietaisą patenka vos keli lašeliai vandens – taip gali nutikti ir tada, jei telefonu bus naudojamasi lyjant lietui. Jei neišvengiamai tektų atsiliepti telefonu, pasistenkite, kad prietaisas būtų maksimaliai apsaugotas nuo drėgmės. Telefonui sudrėkus pasekmės gali būti pastebimos po kelių dienų ar net po kelių savaičių, tad tuomet, jei įtariate, kad įrenginys galėjo sušlapti, patartina kreiptis į meistrus.

iPhone baterijos / akumuliatoriaus keitimas

Svarbu žinoti, kad iPhone darbinė temperatūra yra nuo 0 iki 35 laipsnių Celsijaus – jei įrenginys yra laikomas aukštesnėje temperatūroje, galite pastebėti baterijos veikimo sutrikimus, ir galiausiai gali tekti pakeisti baterija nauja. Taip pat baterija gali nukentėti ir dėl per žemos aplinkos temperatūros, tad žiemos metu įrenginį vertėtų saugoti nuo pernelyg didelio šalčio. Laimei, šiandien Apple iPhone remontas yra atliekamas itin greitai, o teikiamų paslaugų kainos įprastai yra prieinamos. Specialistai visuomet rekomenduoja bandyti suremontuoti telefoną, ir tik tada, jei pažeidimai yra labai dideli, pagalvoti apie naujo įrenginio įsigijimą.

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 (650) 22 288

El. Paštas: info@mobilisalis.lt

KITOS PASLAUGOS
Telefonų remontas
Kompiuterių remontas
Planšečių remontas

 

Very fast and high quality repaired phone. Great service :)


Regina Joneikyte
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas